Weekly favorites #4 jeb nedēļas brīnumi

2014-07-30 18.49.14Gatavojos beidzot atrādīt kādu manikīru, bet mani skārusi milzīga trauma (haha) – nolūzusi puse naga, tā līdz ādai, asinīm un vispār briesmīgi. Man pat mazliet grūti mājas darbus apdarīt un matus izmazgāt, bet būšu dzīvotāja, vienīgi nags vēl ilgi ārstēsies.

Tātad pie favorītiem!

Too Faced acu ēnu paletīte tonī Thin Mints –  pavisam auksti toņi, kurus tik ļoti gribas uzkrāsot šādā karstumā. Atgādina jūras, okeānus, baseinus. Pašas ēnas nav nekas īpašs, kā lielais vairums – vidēji notūrīgas, daudz nebirst, tikai iepatikās ar to, ka toņi tādi, ka gribas traukties pie ūdeņiem.

L’oreal Nude Magique Eu de Tint – tonālais krēms. Vienā vārdā sakot tas ir burvīgs, ja sīkāk, tad tas tiešām ir ļoti vieglas tekstūras, šķidrs, kad krata pudelīti rodas tāda skaņa it kā iekšā būtu ūdens. Šobrīd mans lielākais favorīts, jo uz ādas klājās viegli, šķiet, ka pat pielāgojas sejas tonim. Mazliet pietrūkst pumpīša, jo produkts jāgāž ārā uz rokas vai uzreiz otā. Šķiet, ka ekonomisks, jo nepieciešams neliels daudzums tonālās tintes. 🙂 Iesaku visām vasaras laikā.

MAC vaigu sārtums tonī Lovecloud – par vaigu sārtumiem izteikties īpaši nemāku, man tie vienkārši patīk un viss, dažādās, vēlams gaišās krāsās. Sārtumiņš turas uz vaigiem visas dienas garumā. Man gan ir vairāki MAC vaigu sārtumi un visi ir pilnīgi vienādi favorīti, nevaru izvēlēties kurš patiktu labāk, tāpēc reizēm tos izvēlos uz “oliņ-boliņ, džimpiņ-rimpiņ”.

Sleek komplekts uzacīm, tonis Medium – klāt nāca arī mini pincete, bet ar to ļoti grūti darboties, kā arī aplikātors, lai uzklātu uzacu ēnas un želeju, diemžēl es no tiem atbrīvojos, jo taisot iepakojumu vaļā katru reizi tie krīt ārā. Izmantoju pavisam citas otas. Pirms tam lietoju uzacu zīmuļus vai arī kādu acu ēnu no paletēm, kas vislabāk piestāvēja, bet beidzot izdomāju, ka pietiek ākstīties un iegādājos šādu komplektu. Jau pirmajā lietošanas reizē pār manām lūpām pārvēlās vārdi: “Wow, man patīk!” Lietots vien dažas reizes, bet jau ir mans favorīts, turās uz skropstām visas dienas garumā, piedod smuku tonīti, tās izskatās pilnīgas un koptas. Vispār ar uzacu sakopšanu mainās viss kopskats.

Mazā skropstu tuša ir no Estee Lauder Sumptuous Extreme, tomēr šī pārtrumpoja Tarte skropstu tušu. Lai gan man ir mazais iepakojums, esmu jau noskatījusi un grasos pirkt arī pilno, jo tuša brīnišķīgi pagarina skropstas, arī kuplina, nesaķepina tās. Tuša nebirst un netaisa pandas acis, nožūst ātri un nesmērējas. Ar dažiem birstītes vilcieniem skropstas ir supergaras kā dīvai.

NARS lūpu spīdums tonī Super Orgasm, tonis tāds kā nagu lakai un vaigu sārtumam ar tādu pašu nosaukumu. Uz lūpām gaiši rozā, diezgan caurspīdīgs, mirdzošs un nav pārlieku lipīgs. Mazs, ērts iepakojums, ko ērti paņemt līdz ikdienā.

Kā jums mani favorīti? Vai ir kaut kas lietots? Ja nē, labojiet to, jo jums noteikti vajag L’oreal Nude Magique un Estee Lauder tušu, pārējo pēc ieskatiem.

Anne

 

Šis ieraksts tika publicēts Make Up, Weekly Favorites ar birkām , , , , , , , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

3 Responses to Weekly favorites #4 jeb nedēļas brīnumi

  1. Anda saka:

    Gribas izmēģināt Loreal tonālo, bet pie mums nepārdod un nav ne jausmas kā internetā pasūtot izvēlēties pareizo toni

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s