Mana pirmā skaistuma kastīte

Vēlējos mazliet noriskēt un apdāvināt sevi ar kādu pārsteigumu. Pirms nedēļas pasūtīju Glossybox, šodien saņēmu. 2014-07-14 16.11.59Tātad – 4 pilna izmēra produkti un viens travel size. Kastīte ir zilos, sarkanos un baltos toņos kā Amerikas karogs, par godu ASV Neatkarības dienai jūlijā. Kastītē pieci amerikāņu zīmoli.

CLUB Colour nagu laka tonī Glossy seal. Tonis it kā speciāli ražots šim izdevumam. Tonis tumšs, padrūms un derēs rudens sezonai, tagad gan jāieliek tā dziļāk plauktiņā. Žēl par to mazliet.

Absolute New Your Perfecting Acu ēnu bāze. Šo taisos jau tuvākajā laikā izmēģināt, jo esmu labas acu ēnu bāzes meklējumos. Cena gan ir nieka 5$, tādēļ lielas cerības nelieku, pie tam – pirmo reizi dzirdu par šādu zīmolu.

Pēdējā laikā esmu sākusi pierakstīt ko vēlētos izmēģināt kosmētikas lauciņā. Vakar tieši pierakstīju, ka gribu pamēģināt TARTE. Liels bija mans pārsteigums šodien ieraudzīt Tarte skropstu tušu lights, camera, lashes savā kastītē. Lai gan šī nav tieši tā skropstu tuša, kuru biju noskatījusi, bet nespēju sagaidīt, kad varēšu izmēģināt šo brīnumu. Produkts gan nav pilnā versija, bet pietiekami, lai saprastu, vai ir pilnā iepakojuma vērts. Tuša sola kuplināt, pagarināt, piešķirt apjomu un vēl būt kā kondicionieris skropstām.

Ballapierre Comsetics minerālu lūpu krāsa tonī Ruby. Uzreiz apskatot lūpu krāsas toni likās, ka manējais. Tikko jau paspēju uzklāt uz lūpām un tomēr nācās vilties, šķiet, ka nav manējais. Jāsaka godīgi, arī par šādu zīmolu dzirdu pirmo reizi. Lūpu krāsa satur dabīgos vaskus, minerālpigmentus, antioksidantus, vitamīnu C un E, kā arī ir ilgnoturīga un aizsargā no saules ietekmes. Izklausās jau šiki.  Kā ziņo Glossybox, tad šīs lūpu krāsas pilnā cena ir 20 mārciņas.

Carmex lūpu balzāms. Biju šo gan redzējusi veikalā, gan dzirdējusi par to, bet mēģināts nav. Ar prieku mēģināšu.

Esmu priecīga par saņemto skaistuma kastīti, visvairāk esmu sajūsmināta par Tarte skropstu tušu, lai gan tieši tā vienīgā nav pilnā izmēra produkts. Kastītes cena bija mazliet pāri 20 mārciņām, bet jāapbēdina meitenes Latvijā, jo tā pieejama tikai UK.

Ko domājat par šādām skaistuma kastītēm?

Anne

P.S. Mums šobrīd notiek pārvākšanās un remonts, tāpēc esmu mazliet neorgnaizēta, bet liels prieks man par to, ka būs pašai savs kosmētikas stūrītis un atvilktņu skapis ceļo jau pie manis. Ja būs interese, varēšu atradīt savu kolekciju, kad būšu visu sakārtojusi.

 

 

Šis ieraksts tika publicēts Make Up, Nails ar birkām , , , , , , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

10 Responses to Mana pirmā skaistuma kastīte

 1. Arta saka:

  Bellapiere ir dzirdēts, bet mēģināts nav. Man jau patīk kastītes, tik pie mums nav vairāk. Un pat tā, kas bija – tāda nekāda. 🙂

  • Jā, atceros, ka bija, bet vairs nav par tādu dzirdēts. Cerams, ka atkal kaut kas līdzīgs uzradīsies.
   Šomēnes pasūtīju 2 kastītes, apskatīšos, kura labāk patiks, pasūtīšu dažiem mēnešiem uz priekšu. Lielas vajadzības jau nav, bet lieliska iespēja izmēģināt ko jaunu.

 2. Sabīne saka:

  Noteikti ieliec savu kolekciju, tie vienmēr ir interesanti raksti:)
  Es pasūtītu Birchbox, ja varētu, cik skatos, tad parasti ārzemju bloggerēm saturs parasti labs:)

  • Starp citu, stundu atpakaļ pasūtīju arī trešo kastīti – BirchBox, pārsteidza cena – tikai 10 mārciņas, pie tam piegādi dabūju par brīvu pirmajā reizē. Daudz noteikti nezaudēšu. Tagad būs 3 dažādas kastītes, kuru saturu salīdzināt. 🙂

 3. Una saka:

  Man ASV nāk Glambag, par kura saturu arī cītīgi dalos blogā.. Nezinu, cik vērtīgi tas ir Latvijas meitenēm, bet mani pašu tas piespiež vairāk uzzināt par atsūtītajām firmām.. Pasūtu jau gandrīz 2 gadus… pārsvarā nāk lieki loriņi, bet šis tas vērtīgs tomēr pa vidu gadās. 🙂
  Vienīgi ar laiku paliek garlaicīgi, ja sāk bieži atkārtoties viena un tā pati firma. Absolute ar ir vairākas reizes bijis.. Pārējās firmas, kas Tev, pirmoreiz dzirdu..

  Es ļoti gribu (bet vai vajag?) Tarte Lights Camera Flashes tušu, bet labprāt gribētu uzzināt, ko Tu domā par šo te..

 4. sugarmakeup saka:

  Latvijā šobrīd, laikam, kastītes nav pieejamas. Vienu brīdi bija AdoreBox, bet ar to pieredze bija tāda, ka es to naudiņu labprātāk notērētu kam citam 🙂

 5. Atpakaļ ziņojums: Birchbox – vēl viena skaistuma kastīte | Annes Lifestyle

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s