Kopjam pēdas ar Scholl

2014-07-09 22.39.23Sveikas!

Nesen tirgū ir parādījusies elektriskā pēdu vīle no Scholl. Reklāma izklausījās tik daudzsološa, ka nolēmu pamēģināt. Pirms tam biju manījusi tikai pēdu krēmus un citus ārstnieciskos līdzekļus pēdu ādām lielveikalos, bet šis aparātiņš gan bija jaunums.

Cena ir ap 40 eiro, it kā nav daudz šādam brīnumam, bet, lai pirktu ko nepārbaudītu, šāda summa liekas daudz. Tad pie sevis nodomāju – vai nu divas reizes pedikīra apmeklējums salonā vai desmitiem reižu elektriskās pēdu vīles lietošana.

Komplektā baterijas bija jau iekļautas, klāt arī uzgalītis, kas nosedz pašu vīli. Elektrisko vīli lietoju apmēram 10-30 minūtes pēc vannošanās, jo mitru, atmiekšķētu pēdu ādu ar šo nesanāk apstrādāt, vajag, lai tā būtu sausa. Pirms lietošanas izsmidzinu uz pēdām forA līdzekli pedikīram, nogaidu minūti, līdz tas nožūst un sāku vīlēšanas darbus. Aparāts ieslēdzams pagriežot sudraboto daļu. Patiesībā šo procedūru var veikt jebkur, kaut vai istabā uz grīdas, galvenais apakšā paklāt mazu dvielīti, putekļi jeb sausā āda pa gaisu nelido, tā lielākoties nosēžas uz pašas vīles pamatnītes, ko vēlāk var viegli noslaucīt. Nav jāuztraucas, ka varētu ievīlēt pārāk dziļi pēdu ādā, jo piespiežot vīli cieši ādai, tā apstājas, tādēļ vīlēšanu jāveic ar vieglu spiedienu. Droši var apvīlēt arī pirkstiņus. Ir mazliet jāpiešaujas, jo labākam efektam apvīlēt pēdas vajag vairākos virzienos (grūti aprakstīt, bet lietotājas noteikti saprot).

Pirkumā neesmu vīlusies, pēdas tiešām ir gludas, nav vairs to sauso, cieto maliņu ap papēžiem. Lietoju regulāri, reizi nedēļā, paralēli skatoties savu iemīļoto TV pārraidi. Pēc pēdu apstrādes kājas jānoskalo un tad var lietot jebkuru sev vēlamu krēmu. Pēc katras reizes vīles maināmo daļu noskaloju ar siltu ūdeni un ziepēm. Šobrīd grūti pateikt, cik reizēm pietiek ar vienu vīles uzgali, jo jaunu vēl neesmu pirkusi.

Ļoti labi var iztikt arī ar pumeku vai parastajām pēdu vīlēm, nav tā, ka Scholl būtu pati nepieciešamība, bet šo noteikti ir ērtāk lietot. Sajūta kā salonā pie pedikīra.

Attēlā mani pašreizējie krēmi pēdām. Pēdas man ir izteikti sausas un tās smērēju katru nakti pirms gulētiešanas. Tāpat kā seja vai ķermenis pieprasa savu mitrināšanu, tā pēdas pieprasa savu. Visi krēmi dara savu darbu, iesūcas labi. Ļoti patīk mūsu pašu Dzintars, kurš domāts nogurušām pēdām, to lietoju arī apakšstilbiem, ja bijusi nogudrinoša diena un kājas mazliet sāp.

Kā jums liekas – ir vērts investēt šādā brīnumā?

Anne

Šis ieraksts tika publicēts Skin Care ar birkām , , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

4 Responses to Kopjam pēdas ar Scholl

  1. Una saka:

    Šis izskatās pietiekami vienkārši lietojams, varētu ko tādu pamēģināt..

  2. IceCream saka:

    Paldies par atsauksmi. Es arī skatos un domāju, vai ir vērts šajā brīnumā investēt. Jā, tiesa, ja tā padomā, tiešām – 2 pedikīra salona apmeklējumi 😀 Lai gan es praktiski vairs tādu neapmeklēju, esmu secinājusi, ka nespēju atslābināties, mani vajā hepatīta rēgs. Tā ka tiešām jāāpsver sava aparātiņa iegāde.

  3. sugarmakeup saka:

    Nu, godīgi sakot, ar vīlēm nedrīkst apstrādāt nesen mērcētu ādu, tikai sausu.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s