Weekly favorites #2 jeb nedēļas prieki

2014-07-07 22.23.06Sveikas.

Vasara rit pilnā sparā – jādomā par iedegumu, jādomā kā atsvaidzināties, kā nostiprināt meikapu un kā likt lūpām mirdzēt.

Pirmais patīkamais prieks ir Madara Refreshing Soap – burvīgas šķidrās ziepes, kuras var izmantot arī kā dušas želeju. Izmantoju abējādi. Kā jau noprotat, primākais ir smarža – tā ir tik burvīga, garšīga. Nevis vienkārši piparmētras, bet piparmētru ledenes, kādas bērnībā piemājas veikalā pirku. Smaržas dēļ vien ir vērts iegādāties. Ļoti atsvaidzinoša dušošanās un roku mazgāšana. Aromāts pēc roku mazgāšanas turās diezgan ilgi, kas ir patīkami.

Otrais prieciņš ir E.L.F Make Up Mist&Set jeb līdzeklis dekoratīvās kosmētikas nostiprināšanai. Ar šo brīnumu kosmētika turās visu dienu. Sāku ar to, ka pēc sejas krēma un tonālā krēma uzpūšu šo 2-3 pūtienus un ļauju nožūt ~ minūti. Pēc tam klāju pūderus, vaigu sārtumu, acu ēnas utt, tad pašās beigās vēlreiz izsmidzinu. Nožūst ātri, smidzinās diezgan smalki un lielas piles uz ādas neatstāj, tikai jāuzmanās-nevajag būs pārāk tuvu sejai, tad gan var rasties lielas piles. Līdzeklis nerada lipīgumu, ādas vilkšanu, principā ir vispār nejūtams un bez izteiktas smaržas. Nopērkams arī Iherb, par tikai 3$ dolāriem un ir katra centa vērts. (Atlaižu kods pirmajam pirkumam, kas sniedz mīnus 5$ vai 10$ – KFR013)

Trešais brīnums ir salīdzinoši jaunums Gosh Lip Lacquer tonī 006 Funky Lips. Reizē prieks un arī maza vilšanās, jo lūpu lakas man saistās ar ilgu noturību, tāda, kas nožūst minūtes laikā un neatstāj pēdas uz glāzes malām. Diemžēl Gosh ir izdomājis skaistu lūpu spīdumu ielikt nagu laku iepakojumā un nosaukt to par lūpu laku. Var jau arī tā. Par spīti tam, ka tā nav tāda laka kā es gribētu, tas ir burvīgs lūpu spīdums, nav lipīgs un uz lūpām turas pieklājīgi ilgi.

Skin Deep paštonējošās salvetes ir brīnums par smieklu naudu! Tās maksā tikai 1 mārciņu, iepakojumā 20 salvetes! Vienā reizē izlietojas 3 salvetes, kas ir pilnīgi pietiekami, lai noklātu rokas, kājas, muguru, vēderu. Vienmēr sanāk kārtīgi iemasēt ādā, jo nepaliek ne svītras, ne pleķi. Parasti klāju vakarā pēc dušas, pirms salvešu lietošanas smērēju jebkuru ķermeņa losjonu. No rīta pamostos un spogulī cits cilvēks, atbraucis no Kanāriju salām. Ļoti dabisks, viegls iedeguma efekts. Par paštonējošajiem līdzekļiem noteikti būs atsevišķs raksts, ir daudz ko stāstīt.

Lai vasara vēl ilgi nebeidzas

Anne

Šis ieraksts tika publicēts Weekly Favorites ar birkām , , , , , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

3 Responses to Weekly favorites #2 jeb nedēļas prieki

  1. scentivory saka:

    Kur tos skin deep var nopirkt? 🙂 Labprāt palasītu par tādiem līdzeklīšiem sīkāk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s