Kopjošās kosmētikas mazulīši

Heijā!

Šodien manā kastē ir kopjošās kosmētikas mazie iepakojumi, ceļojumu versijas, testeri, kas domāti vairāk nekā vienai lietošanas reizei.

2014-06-29 17.58.24Vaseline Essential Moisture ķermeņa losjons – smaržo patīkami, krēmīgi, nav ļoti spēcīgs aromāts, nesintētisks. Iesūcas ādā vidēji ātri un ādu mitrina ļoti labi. Tomēr jāsaka, ka losjons ir tāds vidējs – nekas īpašs, lai pirktu pilno iepakojumu.

L’occitane roku krēms – iepakojums tik piemīlīgs un maziņš, ka ielīdīs jebkurā klača somiņā. Šis roku krēms gan ir tā vērts, lai pirktu pilnu iepakojumu.

Clinique Laser Repair Focus acu krēms. Clinique ļoti bieži slavē, tomēr šis acu krēms nav tāds, lai tā dēļ celtos kājās un aplaudētu. Mitrina labi, tikai kur ir solītais lāzeroperāciju efekts? Man zem acīm ir smalkas grumbiņas, kā tās bija pirms 3 mēnešiem, tā ir vēl joprojām, nekas nav mainījies. Šī ir nepilnā versija, testerītis, tomēr es to lietoju jau vairāk kā 3 mēnešus, tad man jājautā, cik ilgi ir lietojama pilnā versija? Super ekonomisks! Pluss ir tas, ka krēmu ir atļauts lietot arī uz acs plakstiņa, lai gan klāju tikai zem uzacīm, nevis uz plakstiņa kustīgās daļas. Ja prasās tikai mitrināšanu, tad šo krēmu droši var iegādāties, lai gan tikai mitrināšanas dēļ varētu iegādāties arī kādu lētāka acu krēma brāli. Otrs mīnuss – nehigiēniskais iepakojums. Protams, ar pirkstu iekšā ķobītī nebraucu, katru reizi izmantoju tīru vates kociņu, tomēr priekšroku vairāk dodu krēmiem tūbiņās.

Bio2You ķermeņa losjons, jo saņēmu kā dāvaniņu pie pirkuma. Neteiktu, ka esmu ļoti prasīja, bet šis ir kārtējais “nekas īpašs” ķermeņa losjons. Lietojams ir, iesūcas ādā labi un vairāk derēs vasaras sezonai, jo nav biezs.

N7 Protect&Perfect ķermeņa serums -izklausās šiki, vai ne? Perfekts vasarai, viegls, lai gan atkal ir “nekas īpašs” kategorijā. Pilns iepakojums visticamāk netiks iegādāts, jo tieši ķermeņa losjonu ziņā katrreiz gribas pamēģināt ko jaunu.

Benefit Total Mouisture sejas krēms – man patīk Benefit jaukie iepakojumi, mazliet atšķirās no lielākā vairuma. Benefit arī ir tāds brends, ko bieži slavē. Slavēt nevarēšu un sīkākās detaļās nedrīkstu izplūst, jo krēms nav domāts manam sejas tipam, jo ir ļoti mitrinošs un uz manas sejas rada vaska kārtas sajūtu. Krēms diezgan pabiezs, derēs tām dāmām, ka sausa āda.

Clarins Pure Melt – šis jau ir no augstā plauktiņa brendiem, tomēr jāsaka, ka ne viss, kas ir dārgs ir labs. Iepriekš lietoju Clarins sejas krēmu, iedarbība jau laba, bet tā smarža! Tā smarža! Pilnīgi cērt degunā. Daudziem krēmiem jau ir viegls aromāts, bet uzklājot Clarins sejas krēmu bija sajūta, ka uz sejas uzpūst vecmammas smaržu pudelīte. Mazliet novirzījos, bet želejai viss kārtībā, puto vidēji, attīra kārtīgi, smaržu gan prasītos citu un tieši tā dēļ pilns iepakojums netiks iegādāts.

Elemis Lip revive – lūpu balzams/ krēms. Piparmētru aromāts, forša sajūta uz lūpām. Tekstūra ir ļoti šķidra, pat grūti salīdzināt ar kaut ko, bet uz lūpām ir uzklājams un turās tur kādu laiku. Šis noteikti ir pilna iepakojuma iegādes vērts.

 

Sanāca diezgan neapmierināts raksts, bet labi, ka visi mazulīši ir testa versijas un nav pilnie iepakojumi, tad gan būtu bēdīgāk. Labi, ka tomēr ir šādas nepilnas, testa versijas no kurām viegli var saprast – der šis produkts vai nē.

Anne

Šis ieraksts tika publicēts Skin Care ar birkām , , , , , , , , , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

1 Response to Kopjošās kosmētikas mazulīši

  1. Una saka:

    Jap, es ar par mazajiem iepakojumiem.. Cik daudz naudas tā ietaupās! 🙂

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s