“Nē!” mākslīgajām skropstām ar RevitaLash Advanced skropstu kondicionieri

Nebaidos skaļi teikt, ka šis līdzeklis tiešām ir superlīdzeklis. Reti, kuram kosmētikas līdzeklim var manīt tik apjomīgus rezultātus, bet RevitaLash Advanced eyelash conditioner tos var redzēt jau pēc 3 nedēļām.

2014-06-29 13.04.09

Sākšu ar to, ka pati internetā izlasīju labas atsauksmes un vēl apskatījos bildes “before-after”, biju iespaidota un devos Ebay to medīt. Tā kā cena nav no tām lētākajām, lai pirktu ko nepārbaudītu, iegādātos testeri – 1ml iepakojumu. Oriģinālajā iepakojumā ir 3.5ml, kuri pietiktu 6 mēnešiem, tātad ar 1ml iepakojumu jāpietiek gandrīz 2 mēnešiem.

Nekad neesmu lepojusies ar garām, atliektām, kuplām skropstām, bet tas mainījās. Līdzekli klāju katru vakaru pirms gulētiešanas, lai dekoratīvās kosmētikas ietekme neietekmē darbību. Kā redzams bildē, otiņa ir tikpat smalka kā lainerim, tādēļ ļoti ērti un precīzi to var uzklāt gar skropstu līniju – jums ir jāiedomājas, ka velkat neredzamu lainera līniju vienā kārtā. Pēc aptuveni 15 dienām sāku pamanīt pirmos rezultātus, šķita, ka skropstas ir garākas, bet par to vēl viennozīmīgi nespriedu, jo šķita, ka varbūt placebo efekts. Bet pēc 3 nedēļu lietošanas skropstas pašas atliecās it kā būtu lietots skropstu atliecējs, pie tam, tās bija arī kļuvušas krietni garākas. Ražotājs sola, ka rezultāti redzami jau pēc trīs nedēļām, kas nav arī melots, bet tomēr skropstas savu maksimālo garumu, kuplumu sasniedza pēc mēneša lietošanas. Vēl ražotājs sola, ka skropstas būs ne tikai garākas, kuplākas, bet arī biezākas – jāsaka, ka to, ka skropsta būtu kļuvusi biezāka tieši tekstūras ziņā es nepamanīju. Iespējams, ka tas labāk ir redzams ar apruņotu aci, mikroskopos. Kondicionieris nekādu asu reakciju acu zonā neizraisa – plakstiņi nepietūkst, acis sarkanas nepaliek. Droši drīkst lietot jebkuru skropstu tušu dienas laikā, skropstas izskatīsies vēl dramatiskākas, garākas un kuplākas.

Jāatzīs, ka līdzekli lietoju tieši 1 mēnesi, jo vēlāk devos ceļojumā un skropstu kondicionieri vairs neizmantoju. Pēc vairāk kā 2 mēnešiem skropstas palika tādas pašas kā agrāk – īsas, plānas un taisnas. Iedarbība ir tikai tad, kad lieto, jo aptuveni pēc 2 mēnešiem skropstas nomainās un efekts vairs nav manāms.

Kondicionieris tekstūras ziņā atgādina ūdeni, tas ir ļoti šķidrs, tāpēc ļoti uzmanīgi – nepavērsiet atvērtu iepakojumu uz leju, kā man tas gadījās un daļa līdzekļa nonāca uz grīdas.

Man ļoti jāatvainojas, bet kondicioniera lietošanas laikā neiedomājos piefiksēt rezultātus pirms un pēc, bet var apskatīties citu sieviešu rezultātus google.com. Man, kā arī jums, nav pamata šīm fotogrāfijām neticēt, jo tieši tāds rezultāts bija sasniegts arī man.

RevitaLash advanced sastāv no biotīna, peptīdiem, B vitamīna un citiem ingredientiem par kuriem es nespriedīšu, jo spriežu tikai par rezultātu.

Skropstu kondicionieris nopērkams Ebay plašumos, cena ir ap 70-80 euro par 3.5ml iepakojumu, tātad ap 150 euro gadā. Tām, kuras pieaudzē skropstas – cik jums izmaksā skropstu pieaudzēšana gadā? Es noteikti priekšroku dodu šim līdzeklim. Plānoju šo līdzekli sākt lietot regulāri, katru dienu un visu cauru gadu, kā arī atvadīties no mehāniskā skropstu atliecēja.

Vai ir lietots šis brīnums? Kura jau paspēja atvērt Ebay, lai to iegādātos? 🙂

Anne

Šis ieraksts tika publicēts Skin Care ar birkām , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

5 Responses to “Nē!” mākslīgajām skropstām ar RevitaLash Advanced skropstu kondicionieri

 1. Sabīne saka:

  Mani ieinteresēja, bet cena tomēr liek padomāt. Diez vai es pirktu ebay kaut ko tik dārgu, ja nu tomēr pagadās viltojums..

 2. Aija saka:

  Hmm, interesanti, bet, manupràt, šie līdzekļi ir ar hormoniem sastāvā, tāpēc efekts ir tik redzams un kā pārtrauc lietot viss atgriežas atpakaļ. Ilgtermiņā domāju nevajadzētu lietot.
  Tev parastā eļļiņa nepalīdz, nezinu kā viņa pareizi saucas, aptiekā nopērkama?!

  • Laikam domā rīcineļļu. Nē, diemžēl no eļļām tāds efekts nebūs iespējams. Arī pātraucot lietot eļļu, efekts pazudīs, jo skropstas nomainās ik pēc 2 mēnešiem, tieši tāpēc šādus līdzekļus jālieto regulāri.

 3. Liliann saka:

  Man patīk mākslīgās skropstas, patīk tās likt uz īpašiem pasākumiem, kāzām, ballēm, kas padara izskatu pilnīgāku.
  Ikdienai man pietiek arī ar rīcineļļu. Lietoju to, un skropstas ir labākas kļuvušas. 🙂

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s