Nav laika izmazgāt matus – ir glābiņš! Batiste sausie šampūni

Sveikas.

Vasara, festivālu laiks, izbraucieni pie dabas uz vairākām dienām, ceļojumi vai vienkārši mūs pārsteidz steidzīgs dienas ritams, kad nav laika izmazgāt matus vai nav iespējas, kur to izdarīt. Palīgā nāk sausais šampūns. Ja pirms vairākiem gadiem tas bija kāds jaunums, tad tagad tā vairs nav un ir nopērkami vairāku firmu sausie šampūni, bet šoreiz Batiste Dry Shampoo, kas ir ražots UK.2014-06-26 10.10.27

Manos krājumos šobrīd ir divi – tumšiem un tumši brūniem matiem, kā arī ar kokosriekstu un tropisko aromātu. Iepriekš biju iegādājusies savu pirmo iepakojumu, biju ļoti pārsteigta par labo iedarbību – mati vizuāli izskatījās sausāki pie saknēm, respektīvi tīrāki un ne tik taukaini, kā arī mazliet piepacēla tos pie saknēm. Tad vēlāk pamanīju iepakojumu, kas domāts brunetēm un man tas noteikti bija jāņem ciet! Pats šampūns izsmidzinās pelēcīgi brūns. Liels pluss ir tas, ka neatstāj uz tumšiem matiem balto pūderi, kas var gadīties, ja lieto sauso šampūnu, kas domāts visiem matu tipiem. Bet smarža! Smarža! Man ir ļoti svarīgi kāds aromāts ir jebkuram līdzeklim un šis nav izņēmums. Batiste, kas domāts tumšiem matiem aromāts mazliet atgādina dezodoranta smarža, minimāli arī matu lakas smaržu, kas mani neiepriecina.

Otrs, mazais iepakojums ir domāts visiem matu tipiem un tas smaržo brīnišķīgi – saldi, tropiski, liels prieks to lietot. Pats šampūns izsmidzinās gaiši balts, bet kārtīgi iemasējot matos un galvas ādā, nevajadzētu atstāt baltā pūdera pēdas uz galvas. Lai arī cenas ziņā neizdevīgs ir mazais 50ml iepakojums, kurš maksā uz pusi lētāk kā 200ml, tomēr tas ir ērts ceļojumiem, festivāliem vai paķert līdzi somiņā.

Ļoti iespējams, ka Batiste brunetēm atkārtoti nepirkšu, jo nepatīk aromāts un iedarbības ziņā šķiet, ka šampūns visiem matu tipiem ir efektīvāks – mati izskatās tīri ilgāku laiku. Nākamo pamēģināšu oriģinālo versiju.

Batiste Dry Shampoo a hint of colour, dark & deep brown – nopērkams ŠEIT, cena 3.99£ par 200ml

Batiste Dry Shampoo coconut & Exotic tropical – nopērkams ŠEIT, cena 1.53£ par 50ml, 2.00£ par 200ml

Lasīju, ka atsevišķi Batiste šampūna veidi ir pieejami Mildas tirdziņā.

Anne

P.S. Give-away jau pavisam drīz. 🙂

Šis ieraksts tika publicēts Hair Care ar birkām , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

6 Responses to Nav laika izmazgāt matus – ir glābiņš! Batiste sausie šampūni

 1. Krista saka:

  Hey! Ieskaties, lūdzu, epastā sakarā ar šiem šapmūniem! 🙂

 2. Anna Marija saka:

  Man ir tropiskā aromāta lielā pudele un komplekts ar 3 mazajiem šampūniem, krāsainās pudelītēs http://annmaryjane.blogspot.com/2014/04/pasutijums-no-asos.html
  Ļoti patīk! To 3 pudelīšu komplektu tieši pasūtīju, lai varētu ērtāk paņemt līdz. Tas, kas ir ar zebru, piemēram, man ļoti atgādina kaut kādas dārgas smaržas.

 3. Una saka:

  Man arī ir tas tumšajiem matiem – jā, smarža varētu būt maigāka, bet uz maniem matiem baltie pulveri tomēr taisa sirmu nokrāsu, šis kā reiz labi notušē kādu sirmo matu, ja tas paspējis izlīst starp krāsošanas reizēm..

 4. Anete saka:

  Hey! Prieks, ka atradu tik jauku blogu. Ļoti patīk. 😉
  Bet jautājums – sausie šampūni nebojā matus (kaut kur no draudzenēm dzirdēju ;D), kaut arī tas jau netiek lietots bieži? Kā ir ar matu kvalitāti pēc vairākkārtējas lietošanas? Iemesls, kapēc vēl neesmu iegādājusies.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s