Košas kā tauriņi – lūpu lakas no Revolution MakeUp un Make Up Academy

2014-06-25 09.28.20

Sveikas.

Ir vasara un ticu, ka tā vēl nav pusē un svelmainais laiks tikai sāksies. Lai izskatītos labi arī tveicē noteikti noderēs košās lūpu lakas. Šoreiz salīdzināšu Make Up Revolution lūpu laku un Make Up Academy lakas.

MUA savas lūpu lakas tirgū pieteica jau pagājušajā gadā, kad varēja iegādāties 5 dažādu toņu lūpu lakas, savukārt Make Up Revolution sevi pieteica tikai šogad pavasarī. Lūpu lakas ir ļoti pigmentētas, ilgnoturīgas lūpu krāsas, kas jālieto līdzīgi kā lūpu spīdums, tikai efekts pārvēršas matētā. Viss atbilst patiesībai – kā redzat, otiņas un iepakojums līdzīgs kā lielākajai daļai lūpu spīdumu.

2014-06-25 09.29.19

Krāsas visām lūpu lakām ir nepiedienīgi košas, vajag tikai mazu uzdrīkstēšanos tās lietot. Uzklāšana būs ērtāka,ja palīgā nāks kāda lūpu ota, jo ar oriģinālo ir diezgan problemātiski uzklāt tik augsti pigmentētus toņus. Aptuveni 30 sekundes pēc uzklāšanas laka ir pilnībā nožuvusi un lūpas ieguvušas matētu, velveta efektu. Ēšana, dzeršana nesagādā nekādu problēmu, atstāt lūpu nospiedumus uz vīna glāzes malas ir diezgan neiespējami, arī sasveicinoties drīkst bučot draudzenes vaigu (šis ir pārbaudīts uz vīra vaiga). Lūpu lakas patiešām ir dievīgas, turas ļoti ilgi, bet ir viens mīnuss – pēc 2 stundām tās mēdz birt tuvu lūpu iekšpusei, kur ir mitrā daļa, toties ap lūpu kontūru tā var turēties visu dienu, tāpēc ir vēlams atjaunot laku un ieskatīties spogulī, vai tā nav sākusi birt.

2014-06-25 09

Ne tikai iepakojumi, bet arī kvalitāte abiem zīmoliem ir vienāda, vienīgi Revolution Make Up laku ir grūtāk noņemt, es teiktu vēl ilgnoturīgāka. Diemžēl ar micelāro ūdeni šīs lūpu lakas būs ļoti problemātiski noņemt no lūpām, tāpēc jāizmanto kāds divfāžu kosmētikas noņēmējs. Man, kā gaišas ādas īpašniecei vislabāk piestāv toņi Funk un I fall in love, jo tonis Reckless, kas ir bestsellers,  uz manām lūpām dod ļoti asiņainu efektu, izskatās it kā būtu ēdusi jēlu steiku. Kas der vienai, nederēs citai.

Lūpu lakas ir budžetam draudzīgas, katra maksā 3£. Starp citu, piegāde virs 30 mārciņām ir par brīvu, ne tikai Anglijā, bet arī uz Latviju.

MUA Velvet Lip lacquer Funk nopērkams ŠEIT, cena 3£

MUA Velvet Lip lacquer Reckless nopērkams ŠEIT, cena 3£

Revolution Make Up Salvation Velvet Lip lacquer I fall in love nopērkams ŠEIT, cena 3£

Vai esat jau pamēģinājušas?

Anne

Šis ieraksts tika publicēts Make Up ar birkām , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

1 Response to Košas kā tauriņi – lūpu lakas no Revolution MakeUp un Make Up Academy

  1. Atpakaļ ziņojums: Bloga atklāšanas give-away un divas balvas | Annes Lifestyle

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s