Audzējam garus matus ar Mane ‘n Tail

 

Jūs nepārskatījāties – uz šampūna un kondicionieru pudelēm patiešām ir attēloti zirgi ar kuplām astēm. Viss ir kārtībā, daudzas gribētu matus tik spīdīgus un garus kā zirga aste(es nerunāju par krēpēm).
Pirms vairākiem mēnešiem redzēju video,kur jauna meitene stāstīja kā viņa kopj savus matus,lai tie spētu izaugt tik gari. Viņa rekomentēja Mane ‘n Tail šampūnu un kondicionieri, arī es nolēmu izmēģināt. Par matu augšanu nesūdzos, bet kādi cm vairāk par ļaunu nenāktu.
Šampūnu iegādājos ebay, jo nevēlējos gaidīt,kamēr tas atceļos no Iherb.com. Gan šampūns, gan kondicionieris smaržo neitrāli, aromāts nav izteikti spēcīgs vai sintētisks, es drīzāk teiktu – kā vienkāršam šampūnam no Drogām. Toties efekts kā no vidējas klases matu kopšanas līdzekļiem, mati kļūst viegli ķemmējami, vijīgi.
Nebaidieties no tā,ka tas ir domāts gan zirgiem,gan cilvēkiem,jo tā tas patiešām ir domāts – iepakojuma otrā pusē ir instrukcijas gan zirgiem,gan cilvēkiem. Runāju ar savu draudzeni no ASV, viņa arī piekrita,ka brīnišķīgi matu kopšanas līdzekļi,viņa lieto gan sev,gan saviem zirgiem. Zirgi arī esot sajūsmā! Haha.
Pieejami gan lielie tilpumi 946ml, gan mazie 355ml. Oranžā pudelē ir klasiskā versija,kas ir vispopulārākā. Ar zaļo etiķeti vēl nav mēģināts, toties abi oranžie ir gandrīz tukši.
Iegādāties var šeit – IHERB (ja vēl neesi reģistrējusies,izmanto kodu atlaidei –KFR013)

2014-06-24 19.40.48

Cena ~4$ par mazo pudeli, 6-8$ par lielo.

Vai nenobijāties un ir vēlme pamēģināt?

Anne

Šis ieraksts tika publicēts Hair Care ar birkām , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s